KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15269446
nr 1526 9446
Oidentifierad konstnär. Nakenstudie. Signerad. Olja på duk, 73x60 cm, yttermått inklusive ram: 95x82 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 mars 2023
kl 20:51:13
6/3 20:46:13